Публічна оферта


Пропозиція Інтернет-магазину "Біосад" про складання Договору купівлі-продажу дистанційним способом від 01.01.2023 року.

Цей Договір публічної оферти складається між Продавцем з однієї сторони та Покупцем (будь-якою особою, яка прийняла цю пропозицію), з іншої.

Цей Договір адресований невизначеному колу осіб.

Виконуючи замовлення будь-якого товару чи послуги на сайті biosad.ua, ви підтверджуєте згоду з умовами даного Договору (публічної оферти).

Згідно зі статтею 642 Цивільного Кодексу України повним і беззастережним прийняттям умов даного Договору (публічної оферти), що підтверджує укладення Договору купівлі-продажу товарів на запропонованих нижче умовах, є факт оформлення замовлення Покупцем, підтвердженого "Біосад" відповідно до умов даного Договору.

Договір, укладений на підставі акцептування Покупцем цієї оферти, є Договором приєднання, до якого Покупець приєднується без будь-яких винятків і / або застережень.

Текст даного Договору є публічною офертою відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України.

Цей Договір (публічна оферта) діє до моменту прийняття нової редакції оферти.

1. ТЕРМІНИ ТА ПОНЯТТЯ

В цій оферті, якщо контекст не потребує іншого, нижче приведені терміни мають наступні значення і являються її складовою, невід’ємною частиною:

Продавець - Інтернет-магазин "Біосад" (Адреса місцезнахождення: Чернівецька обл., с. Бочківці, вул. Миру 26; тел.: +38 (050) 777 95 07, e-mail: info@biosad.ua).

Продавцем може бути як Інтернет-магазин "Біосад", так і будь-яка особа, якій Інтернет-магазин "Біосад" надав право на розміщення відомостей про товар. Найменування Продавця вказується в документах на передачу Товару Покупцю (акт прийому-передачі, видаткова накладна, товарний чек, фіскальний чек і т.п., що підтверджують факт передачі Товару Покупцю).

Користувач – будь-яка фізична або юридична особа, відвідувач сайту https://biosad.ua/, який приймає всі умови даної оферти та має намір  оформити замовлення товару.

Покупець – будь-яка фізична або  юридична особа, відвідувач сайту, який оформляє замовлення на сайті https://biosad.ua/ з метою покупки Товару, тим самим підтверджуючи свою згоду зі всіма умовами цієї оферти.

Інтернет-магазин - офіційний інтернет-магазин Продавця.

Інтернет-магазин "Біосад", розміщений за інтернет-адресою: https://biosad.ua/. В межах цього договору, поняття Інтернет-магазин та Магазин, а також інтернет адреса: https://biosad.ua/ і всі похідні інтернет-адреси від biosad.ua, являються рівносильними та трактуються рівнозначно, за контекстом оферти.

Сайт - веб-cайт, розміщений за інтернет-адресою: https://biosad.ua/, за допомогою якого Покупець має можливість здійснити покупку бажаного Товару. Сайт є платформою для розміщення пропозицій про продаж Товарів Продавцем.

Товар – об’єкт згоди сторін; марки, гібриди, сорти, моделі, аксесуари, комплектуючі та супровідні предмети матеріали та посадковий матеріал, в тому числі насіння овочів, квітів, саджанці рослин, засоби захисту рослин, добрива, садовий інвентар і техніка та інші пропозиції, представлені в офіційному Інтернет-магазині з метою їх продажу.

Правила продажу - Правила продажу товарів в Інтернет-магазині "Біосад".

Акційна знижка – це знижка, яка надається на певний Товар. Розмір знижки вказується на сторінці Товару. Ціна на Товар вже вказана з урахуванням акційної знижки.

Служба підтримки – співробітники Інтернет-магазину "Біосад". Телефон Служби підтримки: +38 050 777 95 07.

Замовлення – підтверджена Продавцем, сформована Покупцем заявка на сукупність товарів з каталогу Інтернет-магазину.

2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

2.1. Продавець здійснює продаж Товарів через Інтернет-магазин за адресою: https://biosad.ua/.

2.2. Оформлюючи замовлення Товару в Інтернет-магазині, Користувач погоджується з умовами продажу Товарів, які розміщені на сайті. У випадку незгоди з умовами продажу Користувач повинен негайно припинити використання сервісу та покинути сайт https://biosad.ua/.

2.3. Діючі умови продажу Товарів та розміщена на сайті інформація про Товари є публічною офертою згідно ст. 633 Цивільного кодексу України.

2.4. Діючі умови можуть бути змінені Продавцем без повідомлення про це Користувачу/Покупцю в односторонньому порядку.
Нова редакція умов цього договору набуває чинності з моменту її публікування на сайті, якщо інше не буде передбачено самим Договором.

2.5. Договір набуває чинності з моменту підтвердження Продавцем Покупцю замовлення на сайті, а також з моменту прийняття від Покупця Замовлення по телефону, вказаному на Сайті.

2.6. Повідомляючи Продавцю свій номер телефону та e-mail, Покупець надає згоду на використання вказаних засобів зв’язку Продавцем, а також третіми особами, залученними до виконання зобов’язань перед Покупцем.
Персональні дані можуть використовуватись з метою розповсюдження інформації про передачу замовлення на доставку, а також іншу інформацію, безпосередньо пов’язану з виконанням зобов’язань перед Покупцем в межах цієї Публічної оферти.
Також, вказані Покупцем дані можуть використовуватись для розповсюдження рекламних акцій, новин про акції, знижок, а також інших дій Продавця.
Оформлюючи Замовлення, Користувач/Покупець погоджується з тим, що Продавець має можливість доручити виконання Договору третій особі, при цьому залишаючись відповідальним за його виконання.

3. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

3.1. Предметом цього Договору являється надана Користувачу можливість купувати Товари, представлені в каталозі інтернет-магазину https://biosad.ua/.

4. ТОВАР ТА ПОРЯДОК ЗДІЙСНЕННЯ ПОКУПКИ

4.1. Продавець забезпечує наявність у себе представлених в Інтернет-магазині Товарів. Фотографії Товару являються лише ілюстраціями до нього, та фактичний зовнішній вигляд Товару може відрізнятися від них. З метою уточнення інформації відносно Товару, що цікавить, Покупець може в будь-який час звернутися в Службу підтримки.

4.2. За відсутності у Продавця замовлених Покупцем Товарів, Продавець має право на відтермінування виконання Замовлення, до моменту появи Товару у пункті збору Замовлення, повідомивши про це Покупця за допомогою електронного листа або зв’язавшись з ним по телефону.

4.3. Покупець несе повну відповідальність за надання недостовірних даних, зробивши неможливим виконання Продавцем своїх зобов’язань перед Покупцем.

4.4. У випадку повної або часткової відсутності передплаченого Замовлення, Покупцю пропонується заміна. В разі відсутності Товару на заміну, вартість анульованого Товару повертається Продавцем Покупцю способом, узгодженим між Продавцем і Покупцем або способом, яким Покупцем була здійснена оплата за Товар.

4.5. Максимальний термін обробки та збору замовлення визначається Продавцем самостійно, без згоди з Покупцем, та залежить від сезону та погодних умов, які сприяють постачанню Товару до точки збору Замовлення.

5. ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕННЯ

5.1. Способи доставки Товарів вказані на сайті https://biosad.ua/.

5.2. Доставка замовлень здійснюється по території України. Вартість доставки залежить від обраного Покупцем перевізника. Доставку здійснює перевізник "Нова пошта" або "Укрпошта" і вартість кожного Замовлення розраховується самостійно перевізником "Нова пошта" або "Укрпошта", в залежності від ваги Товару, регіону та способу доставки.

Вартість доставки Замовлення обраним перевізником, сплачує Покупець.

5.3. Відправлення замовлень здійснюється в термін від 1 до 5 днів від дати підтвердження замовлення Продавцем за наявності товару на складі та на умовах, викладених на Сайті: https://biosad.ua/, які є невід'ємною частиною цього Договору. Якщо Покупець не отримує Замовлення в поштовій або транспортної компанії в узгоджений термін, Інтернет-магазин "Біосад" має право анулювати Замовлення без додаткового інформування Покупця.

У разі якщо Замовлення оплачене, вартість анульованого Замовлення повертається Продавцем Покупцю способом, узгодженим між Продавцем і Покупцем або способом, яким Покупцем була здійснена оплата за Товар.

Під час доставки, Замовлення видається Покупцю або третій особі, вказаній в Замовленні у якості Покупця або отримувача.
У випадку неможливості отримання Замовлення Покупцем, Замовлення може бути видане особі, котра може надати точні відомості про Замовлення. Під час видачи Замовлення перевізник "Нова пошта" або "Укрпошта" має право вимагати документ, котрий засвідчує особу отримувача.

5.4. Посилка доставляється на вказаний Покупцем склад перевізника "Нова пошта" або "Укрпошта". Для отримання посилки необхідно надати паспорт та номер декларації. Номер декларації повідомляється Покупцю будь-яким із способів: по телефону; за допомогою мобільного додатку Viber; відправляється на вказану Покупцем адресу електронної пошти; за допомогою sms-повідомлення, відправленого після відправлення замовлення.
Адреси та телефони відділень перевізника "Нова пошта" вказані на офіційному сайті "Нова пошта" 
https://novaposhta.ua/.

Адреса и телефони відділень перевізника "Укрпошта" вказані на офіційному сайті "Укрпошта" https://ukrposhta.ua/.

Термін безкоштовного зберігання посилки на складі "Нова пошта" складає 5 днів. За кожен день зберігання посилки на складі "Нова пошта" більше вказаного часу накладається пеня.

Термін безкоштовного зберігання посилки на складі "Укрпошта" складає 5 днів. За кожен день зберігання посилки на складі "Укрпошта" більше вказаного часу накладається пеня.

5.5. Право власності на замовлений Товар переходить до Покупця після моменту оплати останнім повної вартості Товару і вартості доставки та фактичної передачі Товару Покупцю, що підтверджується підписом Покупця на документах обраного перевізника.

Ризик випадкової загибелі Товару або його пошкодження переходить до Покупця з моменту фактичної передачі Товару Покупцю.

6. ВАРТІСТЬ І ОПЛАТА ТОВАРУ

6.1. Ціна Товару вказується в національній валюті України, гривні, та включає в себе всі передбачені українським законодавством податки.

6.2. Ціна Товару вказується на Сайті і не включає вартість доставки. У випадку зміни ціни замовленого Товару, за  Покупцем закріплюється актуальна ціна, на момент завершення оформлення  Замовлення.  

6.3. Ціна Товару на Сайті може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем Товар не підлягає змінам.

6.4. Оплата Товару відбувається Покупцем згідно умов і тарифів, вказаних на сторінці Інтернет-магазину https://biosad.ua/.

6.5. Продавець має право надавати знижки на Товари та встановлювати програму бонусів. Види знижок, бонусів, порядок та умови їх нарахування, вказані на Сайті та можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.

6.6. Вартість послуги "Накладений платіж" Покупець сплачує додатково, згідно тарифів Перевізника.

7. ОБМІН ТА ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

7.1. Повернення Товару відбувається згідно умов повернення, вказаних на Сайті на сторінці: "Гарантія заміни" (https://biosad.ua/replace).

7.2. Покупець має право:

Відмовитись від отриманого Товару та розірвати Договір купівлі-продажу згідно Закону України "Про захист прав споживачів" та прийнятими відповідно до нього іншими законами та правовими актами України.

Повернути або замінити товар згідно Закону України "Про захист прав споживачів" та прийнятими відповідно до нього іншими законами та правовими актами України, оформивши належне повернення товару за умовами, що вказані на Сайті на сторінці: "Гарантія заміни" (https://biosad.ua/replace).

Відправлення Товарів на заміну (обмін), відбувається за рахунок Продавця.

7.3. Повернення Товару неналежної якості.

7.3.1. Товаром неналежної якості є товар, який не може забезпечити виконання своїх функціональних властивостей. Відмінність розміру, зовнішнього вигляду чи розвитку кореневої системи від вказаних в описі на Сайті не являється ознакою неналежної якості Товару та/або неможливості його використання за призначенням.

7.3.2. Після фактичної передачі Товару Покупцю, що підтверджується підписом Покупця на документах обраного перевізника, претензії до зовнішніх дефектів Товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються, згідно пункту 5.5 даного Договору.

7.3.3. Якщо Покупцю був переданий Товар неналежної якості, Покупець має право згідно Закону України «Про захист прав споживачів» вимагати повернення оплачених грошових коштів або повної заміни товару.

7.3.4. Гарантійний термін на Товари встановлюється виробником і розповсюджується на всі товари на сторінці Інтернет – магазину https://biosad.ua/, яка являється невід’ємною частиною даного Договору.

Гарантійним талоном являється виконане Замовлення Покупця, термін дії гарантійного талону 14 днів з моменту отримання Замовлення Покупцем.

7.3.5. Продавець не відповідає за недоліки Товару, які виникли після передачі його Покупцю внаслідок порушення Покупцем правил використання або зберігання Товару, дій третіх осіб або Форс-мажорних обставин.

7.3.6. Якщо причиною повернення Товару стала помилка співробітника Інтернет-магазину, Покупцю пропонується заміна Товару або повернення оплаченої суми за цей Товар у розмірі 100%. Інтернет-магазин сплачує вартість доставки товару, що повертається. Під помилкою співробітника Інтернет-магазину розуміється: відправлення іншого різновиду Товару або невідповідність кількості замовленого Товару.

8. КОНФІДЕНЦІАЛЬНІСТЬ ТА ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ

8.1. Персональні дані Користувача/Покупця обробляються згідно Закону України "Про захист персональних даних".

8.2. Персональні дані збираються виключно з метою виконання вимог, які регулюють правовідносини в сфері бухгалтерського та податкового обліку та реклами. Термін зберігання і обробки персональних даних становить три роки.

8.3. Надаючи свої персональні дані під час реєстрації на Сайті, Користувач дає згоду на їх обробку Продавцем, в тому числі з метою рекламування Продавцем товарів та послуг.

8.4. Продавець має право відправляти інформаційні, в тому числі рекламні повідомлення. Такі повідомлення, пропозиції та опитування можуть направлятися як у формі SMS-повідомлень, так і за допомогою електронної пошти, а також в сервісах обміну повідомленнями, які використовуються Покупцем, в тому числі, Viber, WhatsApp, Telegram. Користувач/Покупець має право відмовитися від отримання рекламної та іншої інформації без пояснення причин відмови. Сервісні повідомлення, які інформують Користувача/Покупця про Замовлення та етапи його обробки, відправляються автоматично та не можуть бути відхілені Користувачем/Покупцем.

8.5. Продавець має право використовувати технологію "Cookies". "Cookies" не містить конфіденційну інформацію та не передаються третім особам.

8.6. Продавець не несе відповідальності за відомості, надані Користувачем/Покупцем на Сайті в загальнодоступній формі.

8.7. Продавець має право здійснювати запис телефонних розмов з Покупцем для покращення якості обслуговування. При цьому, Продавець зобов’язується: запобігати спробам несанкціонованого доступу до інформації, отриманої в ході телефонних переговорів, та/або її передачу третім особам, які не мають безпосереднього відношення до виконання Замовлень згідно Закону України "Про інформацію".

9. ТЕРМІН ДІЇ ТА ВІДКЛИКАННЯ ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

9.1. Відкликання публічної оферти (Договору) може бути здійснений Інтернет-магазином "Біосад" в будь-який час, але це не є підставою для відмови від зобов'язань по вже укладеним Договорам.

9.2. Діюча публічна оферта вступає в силу з моменту прийняття Користувачем/Покупцем та діє до моменту відмови від умов публічної оферти.

9.2 Замовляючи Товар в Інтернет-магазині, Користувач погоджується з умовами даної публічної оферти (Договору). В разі незгоди з умовами продажу Користувач повинен негайно завершити використання сервісу та покинути сайт https://biosad.ua/.

10. ФОРС-МАЖОРНІ ОБСТАВИНИ

10.1. Будь-яка із Сторін звільняється від відповідальності за повне або часткове невиконання своїх зобов'язань за цим Договором, якщо це невиконання було викликано обставинами непереборної сили, що виникли після підписання цього Договору. Термін "Форс-мажор" означає надзвичайні події або обставини, які така Сторона не могла передбачити або запобігти доступними їй засобами. Такі надзвичайні події або обставини включають в себе, зокрема: страйки, повені, пожежі, землетруси і інші стихійні лиха, війни, військові дії, дії органів державної влади України, а також будь-які інші обставини, що виходять за межі розумного контролю однієї із Сторін. Зміни чинного законодавства або нормативних актів, прямо або побічно впливають на будь-яку із Сторін, не розглядаються як форс-мажор, однак, в разі внесення таких змін, які не дозволяють будь-якої Сторони виконати будь-які з її зобов'язань за цим Договором, сторони зобов'язані негайно прийняти рішення щодо порядку роботи з усунення цієї проблеми з тим, щоб забезпечити Сторонам продовження виконання цього Договору.

11. ОСОБЛИВІ УМОВИ

11.1. Продавець має право передавати свої права та обов’язки перед Покупцем третім особам.

11.2. Продавець має право в односторонньому порядку відмовитися від подальшої співпраці з Покупцем, відмовити Покупцеві в укладанні Договору та прийомі його Замовлення до виконання, без пояснення причин своєї відмови.

11.3. Продавець має право відмовити Покупцю в укладанні Договору (публічної оферти), у разі, якщо раніше Покупець порушував умови Договору, не приймав доставлені Замовлення, не дотримувався умов оплати, здійснював по відношенню до Інтернет-магазину або його співробітників неетичні або конфліктні, на погляд Інтернет-магазину, дії.

11.4. Інтернет-магазин та супутні сервіси можуть бути тимчасово/частково або повністю недоступні у зв’язку з проведенням профілактичних робіт або по іншим технічним причинам. Технічна служба Продавця має право періодично проводити необхідні профілактичні або інші роботи з інформуванням Покупця або без інформування.

11.5. До відносин між Користувачем/Покупцем та Продавцем застосовується положення чинного законодавства України.

11.6. У разі виникнення питань та претензій з боку Користувача/Покупця, він повинен звернутися до Продавця за контактами, розміщеними на Сайті. Всі виникаючі суперечки сторони зобов’язані намагатися вирішити шляхом переговорів. У разі, якщо сторони не дійшли згоди, суперечка буде передана на розгляд до судового органу згідно діючого законодавства України.

12. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

12.1. За невиконання або неналежне виконання умов цього Договору Сторони несуть відповідальність відповідно до чинного законодавства України.

12.2. Продавець несе відповідальність за якість Товару на момент отримання Товару Покупцем.

12.3. Продавець не несе відповідальності за:

 • стан посадкового матеріалу після скоєння Покупцем його посадки (висадки);
 • змінений виробником зовнішній вигляд Товару;
 • за незначну невідповідність колірної гами Товару, яка може відрізнятися від оригіналу Товару виключно через різну колірну передачу моніторів персональних комп'ютерів окремих моделей;
 • за зміст і правдивість інформації, наданої Покупцем при оформленні Замовлення;
 • за затримку і перебої в наданні послуг (обробка Замовлення та доставки Товару), які відбуваються з причин, що знаходяться поза сферою його контролю;
 • за протиправні незаконні дії, здійснені Покупцем за допомогою даного доступу до мережі Інтернет;
 • за передачу Покупцем своїх мережевих ідентифікаторів - IP, MAC-адреси, логіна і пароля третім особам;

12.4. Покупець несе відповідальність:

 • за достовірність зазначеної при оформленні Замовлення інформації. При цьому, при здійсненні акцепту (оформленні Замовлення і подальшої оплати Товару), Покупець надає Продавцю свою беззастережну згоду на збір, обробку, зберігання, використання своїх персональних даних, в розумінні ЗУ "Про захист персональних даних".

01.01.2023

ТзОВ "Біосад"

або

Зареєструйтесь, щоб мати доступ до всіх переваг шопінгу з Biosad

 • Доступ до Особистого кабінету
 • Отримання % від вартості замовлення на особистий бонусний рахунок
 • Можливість повної або часткової оплати замовлення бонусами
 • Інформація про наявність товару або зміни ціни на товар
 • Інформування про чинні акції та знижки
 • Можливість створення власного «Списку бажань»
 • Можливість збереження адреси та способу доставки
 • Доступ до всіх своїх замовлень